google-site-verification: google95230656a8efcc29.html 

google-site-verification=k4iDPKj8gCqgebo8Jx8yMA1AOCPfArOEGE3L2skJP0A

Produkty dnia
Maseczka z włókniny - wielowarstwowa
Maseczka z włókniny - wielowarstwowa
4,65 zł 3,78 zł
szt.
Stojak BEsafe
Stojak BEsafe
301,35 zł 245,00 zł
szt.
Lampa dezynfekcyjna UV-C STERILON 36W
Lampa dezynfekcyjna UV-C STERILON 36W
824,00 zł 669,92 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności
  1. Faktury za dostawę towaru wystawiane są zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  2. Forma i termin płatności ustalany jest indywidualnie.Sprzedający zastrzega sobie możliwość wyznaczenia płatności przy odbiorze bądź przedpłaty w wysokości ustalonej z Zamawiającym.
  3. Skander może ustalać indywidualne kredyty kupieckie. O warunkach kredytu kupieckiego Zamawiający zostanie pisemnie poinformowany.
  4. Dniem zapłaty jest dzień wpływu należności za towar łącznie z podatkiem VAT na rachunek bankowy Skander. W przypadku nieterminowej zapłaty Skander będzie naliczać odsetki ustawowe.
  5. Skander zastrzega, że w wyjątkowych przypadkach ceny zawarte w ofercie handlowej mogą ulec zmianie. Na zmianę mogą mieć wpływ zmiany cen surowców, stawek celnych i podatkowych oraz kursów walut z uprzednim uzgodnieniem z Zamawiającym.

- płatność przedpłata = 2% rabatu

Jeżeli zdecydujecie się Państwo lub wyrazicie zgodę na płatność w formie przedpłaty – oferujemy Państwu 2%-owy rabat odliczany od wartości zamówionego towaru. Po otrzymaniu zamówienia wyślemy Państwu drogą elektroniczną fakturę proformę na pełną wartość towaru łącznie z VAT. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpływie należności na nasze konto, od tego momentu liczone są terminy dostaw. Po otrzymaniu przelewu wystawimy Państwu fakturę VAT zaliczkową zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- faktura z odroczonym terminem płatności - wg indywidualnych uzgodnień

Jeżeli Państwa życzeniem jest płatność przelewem po otrzymaniu faktury VAT - prosimy wysłać zamówienie wraz z dokumentami rejestrowymi a z naszej strony otrzymacie Państwo potwierdzenie lub skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel działu handlowego i uzgodni warunki płatności. Ustalane są również indywidualne kredyty kupieckie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl