google-site-verification: google95230656a8efcc29.html 

google-site-verification=k4iDPKj8gCqgebo8Jx8yMA1AOCPfArOEGE3L2skJP0A

Produkty dnia
Stojak BEsafe
Stojak BEsafe
301,35 zł 245,00 zł
szt.
Lampa dezynfekcyjna UV-C STERILON 36W
Lampa dezynfekcyjna UV-C STERILON 36W
824,00 zł 669,92 zł
szt.
Lampa DWUFUNKCYJNA - UV-C STERILON FLOW
Lampa DWUFUNKCYJNA - UV-C STERILON FLOW
1 400,00 zł 1 138,21 zł
szt.
Stacja dezynfekcji rąk CLEAN HANDS
Stacja dezynfekcji rąk CLEAN HANDS
2 950,00 zł 2 398,37 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty
  1. Sprzedaż prowadzimy wyłącznie dla firm co oznacza, że przedsiębiorca nie ma prawa zwrotu towaru. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)Klient będący Konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Przedsiębiorca nie jest konsumentem.
  2. W razie zaistnienia konieczności zwrotu, zamawiający powinien skontaktować się z działem handlowym Skander celem ustalenia ewentualnego sposobu i możliwych warunków zwrotu towaru.
  3. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnego  zwrotu jest oddanie nieużywanego i nieuszkodzonego towaru w oryginalnym opakowaniu.
  4.  Odstąpienie od zawarcia umowy nie przysługuje w przypadku zamówień niestandardowych wykonanych na indywidualne zamówienie.
  5. Wyroby objęte są 12 miesięczną gwarancją od dnia sprzedaży, wskazanego na fakturze VAT
  6. Skander nie ponosi odpowiedzialności za wady powstałe wskutek niewłaściwego użytkowania, niezgodnie z przeznaczeniem lub wskazówkami z instrukcji oraz nieprawidłowym montażem.
  7. Utrata gwarancji następuje w momencie użytkowania wyrobu niezgodnie z jego przeznaczeniem lub instrukcją obsługi, naprawami i przeróbkami we własnym zakresie oraz uszkodzeniami powstałymi z winy Użytkownika
  8. Naprawa gwarancyjna nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych oraz czynności serwisowych do których wykonania zobowiązany jest Użytkownik rzeczy we własnym zakresie i na własny koszt.
  9. Reklamacje winny być składane pisemnie. Okres naprawy wynosi 14 dni od daty wpływu pisma reklamacyjnego do Skander. Termin może ulec wydłużeniu z uwagi na konieczność sprowadzenia części niezbędnych do naprawy wadliwego towaru.

   10.W przypadku braku zgody stron, roszczenia z tytułu reklamacji nie mają wypływu na obowiązek zapłacenia   faktury w pełnej wysokości.

   11.Zamawiający nie ma prawa dochodzić roszczeń odszkodowawczych z tytułu wad towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl